Testimonials

Kurs asertywności

Taka forma szkolenia Jest lepsza o tyle, że nie wymaga wychodzenia z domu. Samemu się decyduje o czasie pracy nad kursem. Nigdy nie zdobywałam wiedzy drogą elektroniczną. Chciałam zobaczyć jak to wygląda.
Przysyłany materiał jest ciekawy i przystępnie napisany. Każdy moduł po trosze przydał mi się w pracy. Kurs spełnił moje oczekiwania. Przekazane informacje staram się wykorzystywać w pracy i np. postawa asertywna znacznie ułatwia mi pracę.

***

Kurs asertywności oraz szkolenie dotyczące wypalenia zawodowego

Jak rozwiązywać konflikty? – opinia

Kursy internetowe są bardzo dobrą formą podnoszenia kwalifikacji – szczególnie dla nauczycieli z terenów wiejskich. Inne formy szkoleń wiążą się z kosztami podróży oraz stratą czasu na dojazd do miejsca szkolenia. W bieżącym roku szkolnym zostałam wychowawczynią klasy III gimnazjum. Nie znałam zespołu klasowego. Chciałam lepiej poznać moich wychowanków (do czego przyczyniły się metody aktywne zajęć) oraz uatrakcyjnić lekcje wychowawcze. Wszystkie moduły są ciekawe, dobrze opracowane, pozwoliły na zrealizowanie omawianych zagadnień w interesującej formie. Kurs jest prawidłowo opracowany, nie widzę potrzeby wprowadzenia zmian. Interesujące ćwiczenia przyczyniły się do zaktywizowania klasy, pozwoliły nawiązać bliższy kontakt pomiędzy nauczycielem i uczniami. Metody aktywne zachęciły uczniów do czynnego udziału w ćwiczeniach, do samodzielnego myślenia, do opierania się na wiedzy i doświadzeniu. Kurs pomógł mi przygotować ciekawe lekcje, zaktywizował młodzież, pozwolił na stworzenie w klasie atmosfery, która sprzyjała dobremu samopoczuciu uczniów, jednocześnie pozolił mi poznać moich wychowanków. A o to mi chodziło!!!

***

Jak rozwiązywać konflikty

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych – opinia 4

Ta forma szkolenia jest zdecydowanie lepsza gdyż zaoszczędza czas.Na udzaiał w kurszie skłoniła mnie pani derektor placówki w której pracuję. Informacje zawarte w części merytorycznej kursu przygotowały mnie do odpowiedniego zachowania na wycieczkach szkolnych. Czas przeznaczony na realizację modołów był wystarczajacy.  Kurs zdecydowanie spełnił moje oczekiwania.

 

***

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych – opinia 3


1. Internetowa forma szkolenia jest zdecydowanie wygodniejsza i szybsza od tradycyjnej. 2. Kurs, który odbyłam był mi potrzebny w pracy – „na już”. 3. Wszystkie zawarte informacje były bardzo ważne i na pewno przydadzą mi się w czasie organizowania wycieczek. Uważam, że informacje były wyczerpujące. 4. Osobiście uważam, że czas czas realizacji modułów był odpowiedni. 5. Zdecydowanie, skorzystam jeszcze z kursów internetowych. 6. Kurs zdecydowanie był wyczerpujący.

***

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych – opinia 2

Szkolenie przez internet uważam za bardzo wygodną formę kształcenia, pozwolił mi na uczestnictwo w nim o każdej porze- kiedy był czas i pozytywne nastawienie dowiedzenia się czegoś nowego. Nie byłam pod przymusem przerabiania materiału, całkiem nowych wiadomości dowiedziałam się na temat wycieczki w górach, wiedza na ten temat będzie niezbędna, bo jeszcze nie uczestniczyłam w takiej wycieczce, pozostałe moduły były wyczerpujące i przydatne. Z wielką chęcią w przyszłości zapiszę się na kolejne kursy przygotowane przez was, jestem zadowolona z kursu i będę polecać go innym nauczycielom

***

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych – opinia

Ta forma szkolenia wprawdzie nie zastępuje osobistego kontaktu z trenerem, ale mimo to oceniam ją pozytywnie. Zawartość merytoryczna jest wystarczająca. Najbardziej przydatny moduł to bezpieczeństwo i higiena na wycieczkach i obozach. Czas był jak najbardziej wystarczający.

***

Kurs kierowników wycieczek i obozów wędrownych

Asertywność dla nauczyciela – opinia

Forma szkolenia bardzo dobra, zwłaszcza w sytuacji gdy brakuje wolnego czasu. Powodem uczestnictwa w kursie były dostępność oraz temat kursu. Wszystkie moduły bardzo przydatne. Kurs uzmysłowił mi wiele form reakcji ,które podświadomie stosuję.

***

Kurs: Asertywność dla nauczyciela

Jak rozwiązywać konflikty – opinia

W moich oczach ta forma szkolenie wypada bardzo pozytywnie, ponieważ daje możliwość doskonalenia się pozostając w domu. Ciekawy temat oraz szybkie i bezproblemowe uczestnictwo przez Internet. Zawartość merytoryczna jest bogata.
Kurs całkowicie spełnił moje oczekiwanie w dużej mierze dzięki dokładnemu opisaniu modułów.

***

O kursie „Jak rozwiązywać konflikty?”

 

Wykorzystywanie różnorodnych metod i form pracy na godzinach wychowawczych oraz zajęciach wychowania do życia w rodzinie – opinia

Pragnę bardzo serdecznie podziękować za umożliwienie nauczycielom możliwośći doskonalenia warsztatu swojej pracy drogą jaką Państwo stworzyliście. Stanowi to niezmierne udogodnienie dla zabieganych i nie mających czasu nauczycieli. Przez przypadek natrafiłam na waszą stronę internetową i od razu postanowiłam spróbować czegoś nowego. Nie zawiodłam się. Nie musiałam martwić się, że coś mi wypadło i nie będę mogła pójść na kurs, że źle się czuję, czy też mam do załatwienia ważną sprawę. Sama mogłam wybierać czas i godzinę swojej pracy. Stanowiło to niezmierne udogodnienie. Poza tym nie musiałam nigdzie wychodzić z domu i pracowałam w dogodnym i odpowiednim czasie dla siebie. Pragnę nadmienić, że rówież czas, jaki jest dostępny na realizację danego modułu jest bardzo korzystny. Każdy może pracować w swoim tempie i w miarę możliwości czasowych. To kursant decyduje, jak długo trwał będzie kurs, który u Państwa rozpoczął. Zaletą tego typu kursu jest również to, że nie musiałam robić żadnych notatek. Otrzymywałam od Państwa gotowe materiały. *** Wykorzystywanie różnorodnych metod i form pracy na godzinach wychowawczych oraz zajęciach wychowania do życia w rodzinie

Wykorzystywanie metod aktywnych na godzinach wychowawczych i zajęciach wdżwr – Opinia

Szkolenie internetowe jest bardzo ciekawą i wygodną formą szkolenia dla nauczyciela. Całą pracę można sobie zaplanować zgodnie z rytmem i harmonogramem innych zadań. Ta forma nie wymaga wychodzenia z domu i pozwala skupić się głównie na założonych zadaniach.

***

kurs Internetowy dotyczący wykorzystywania metod aktywnych na godzinach wychowawczych i zajęciach wdżwr