O nas

O WYDAWNICTWIE

Nasz zespół


Początki wydawnictwa Taurus Edukacja i Kultura sięgają 1998 roku i powołanej wówczas firmy Ośrodek Edukacyjny Taurus przez współzałożycielkę, panią Bożenę Strzemieczną. W oparciu o doświadczenie i kompetencje uzyskane przez pracowników od początku istnienia Ośrodka Taurus, w 2014 r. zainicjowano wydawnictwo Taurus Edukacja i Kultura, rozpoczynając nowy etap działalności. Trzon naszych współpracowników ma za sobą wieloletnie doświadczenie w działalności edukacyjnej. Nasza firma przez lata pracy zgromadziła nie tylko ogromną wiedzę, ale również pozyskała zaufanie klientów, i to jest naszym największym kapitałem. Taurus od wielu lat prowadzi działalność wydawniczą, publikując programy i książki do wychowania do życia w rodzinie dla szkół podstawowych , a także e-booki skierowane do nauczycieli, pedagogów, rodziców i seniorów. Pracownicy naszej placówki od dziesięciu lat biorą czynny udział w międzynarodowych projektach edukacyjnych w ramach programu Socrates Grundtvig 2 (obecnie Erasmus +). Nasze podręczniki do wychowania do życia w rodzinie dla piątych i szóstych klas drugiego etapu edukacyjnego są używane w szkołach podstawowych (także specjalnych) na terenie całego kraju.

POZNAJ NASZĄ CAŁĄ OFERTĘNASZE PUBLIKACJEAWANS ZAWODOWYKURSY EDUKACYJNE

PORTAL DLA UŻYTKOWNIKÓW

Wychowanie.pl to portal przyjazny użytkownikom. Wszyscy mogą dodawać swoje treści, wymieniać poglądy, prezentować scenariusze zajęć,
a kursy prowadzimy drogą internetową.

wychowanie.pl pomaga w rozwoju

Lata zbierania doświadczenia i współpraca z ekspertami krajowymi oraz z innych europejskich placówek edukacyjnych pozwoliły nam na przygotowanie materiałów edukacyjnych i dydaktycznych na najwyższym poziomie merytorycznym. Jak działa Wychowanie.pl?

Materiały wysyłamy na skrzynki mejlowe uczestników.

Nasi eksperci i trenerzy udzielają odpowiedzi.

Wszyscy uczestnicy mogą wymieniać poglądy i doświadczenia na naszym forum.

Otwarta formuła umożliwia czytelnikom dodawanie swoich treści. Artykuły, scenariusze zajęć, programy autorskie, nawet darmowe i dostępne ebooki. Wszystko w jednym miejscu!

Świat idzie do przodu, wszystko się zmienia. Dostosowujemy się do nowej rzeczywistości i potrzeb nauczycieli. Technologia i wiedza nie mogą nikogo wyprzedzić!

WYCHOWANIE.PL W LICZBACH

0

LAT DOŚWIADCZENIA

0

kursy

0

uczestnicy

0

publikacje