Rozwiązywanie konfliktów w szkole

Rozwiązywanie konfliktów w szkole

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą e-book’a dla nauczyciela z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy: „Rozwiązywanie konfliktów w szkole”. Proponujemy zatrzymanie się na chwilę nad specyfiką konfliktu, charakterystyką sytuacji, które określamy jako konfliktowe, sposobami ich rozwiązywania.

 

Każdy z czterech rozdziałów e-booka składa się z dwóch integralnych części. Jedna jest zaproszeniem do podróży w głąb siebie — swoich myśli, przekonań, doświadczeń. Druga jest propozycją zaproszenia do takiej podróży Twoich uczniów czy wychowanków. Każdy kolejny rozdział zaś jest próbą przyjrzenia się podejmowanemu zagadnieniu ze strony, która wydaje nam się ważna i potrzebna w budowaniu konstruktywnego podejścia do rozwiązywania sytuacji konfliktowych.

Na zakończenie każdego rozdziału prezentujemy kilka pomysłów do wykorzystania na lekcjach wychowawczych. Zapraszamy do podzielenia się refleksjami z przeprowadzonych zajęć.

 

Cena e-booka (PDF): 19.50 zł brutto

E-book to elektroniczna książka dostępna w postaci odpowiednio przygotowanych plików gotowych do pobrania, zapisania na komputerze lub wydrukowania. Nasz e-book jest wydany w postaci plików komputerowych w formacie PDF i można go otworzyć w darmowym programie Acrobat Reader. Program można ściągnąć tutaj.

 


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ebooków?

– niższa cena niż w wersji drukowanej
– brak kosztów przesyłki
– możliwość zapisania na dysku, CD lub wydruku
– duży wybór materiałów możliwych do wykorzystania w czasie godzin wychowawczych

 

Proponowany e-book „Rozwiązywanie konfliktów w szkole” jest jednym z wielu kroków, które doprowadzą cię do konstruktywnego i twórczego stawania wobec sytuacji konfliktowych, do cieszenia się i doceniania w sobie tego, co ci się udaje i do wyciągania wniosków z sytuacji, w których coś poszło nie tak….

 

Liczba stron: 30

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Administrator

Masz pytanie? Napisz do nas na wychowanie@wychowanie.pl

Dodaj komentarz

Wprowadź komentarz
Please enter your name.
Please enter your email address.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.