Ankieta online dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie

Ankieta online dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do wychowania do życia w rodzinie do wypełnienia ankiety online. Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja realizuje projekt „unexcited – talking about sexuality” w ramach programu Erasmus +, dotyczący sytuacji edukacji seksualnej (także w ramach wychowania do życia w rodzinie) w krajach organizacji uczestniczących w projekcie tj. Polsce, Austrii, Włoszech, Portugalii i Niemczech.

 

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie poprzez wypełnienie poniższej ankiety online, która pomoże nam w opracowaniu raportu o sytuacji edukacji seksualnej w Polsce. Pozwoli nam to stworzyć odpowiednie narzędzia do pomocy nauczycielom wychowania do życia w rodzinie w realizacji tego przedmiotu. Jeżeli będa Państwo zainteresowani postępami naszego projektu oraz jego rezultatami, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail. Umożliwi to nam przesłanie Państwu w formie elektronicznej opracowanych w projekcie materiałów pomocnych do prowadzenia zajęć z młodzieżą.

Podanie adresu e-mail świadczy o wyrażeniu zgody niezbędnej do przekazania Państwu przez Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja materiałów pomocniczych do prowadzenia zajęć wychowania do życia w rodzinie lub innych zajęć edukacyjnych z młodzieżą i nie będzie wykorzystane w celach marketingowych przez inne instytucje.

ANKIETA

 

Administrator

Dodaj komentarz

Wprowadź komentarz
Please enter your name.
Please enter your email address.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.