Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą e-booka dla nauczyciela z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy: „Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym”.

Drogi czytelniku!

Skoro zajrzałeś na naszą stronę i czytasz ten tekst, to zrobiłeś/zrobiłaś to zapewne nie bez powodu… Prawdopodobnie często ogarnia Cię zmęczenie, praca nie daje wiele satysfakcji i tak najchętniej, przestałbyś/przestałabyś już pracować. Rozsądek jednak podpowiada, że jest to niemożliwe z wielu powodów i najprawdopodobniej jeszcze wiele lat pracy przed Tobą.

Można codziennie chodzić do pracy z czarnymi myślami, męczyć się 8 godzin i marzyć o zbliżającej się sobocie czy nadchodzących wakacjach.
Ale można też spróbować „powalczyć” o siebie i o to, by czekające Cię jeszcze lata pracy dawały choć odrobinę satysfakcji.
Mamy nadzieję, że po lekturze tego ebooka i wykonaniu kilku zadań jakie proponujemy, przyjdzie czas na trochę przemyśleń i refleksji i to zachęci Cię i zmotywuje do zmiany nastawienia do własnej pracy.

„Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym” to kolejny e-book z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy. E-book „Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym” to wiele praktycznych wskazówek dla nauczycieli, którzy czują się zmęczeni i bliscy „wypalenia zawodowego”

Cena e-booka (PDF): 22.50 zł

E-book to elektroniczna książka dostępna w postaci odpowiednio przygotowanych plików gotowych do pobrania, zapisania na komputerze lub wydrukowania.

Nasz e-book jest wydany w postaci plików komputerowych w formacie PDF i można go otworzyć w darmowym programie Acrobat Reader. Program można ściągnąć tutaj.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty e-booka?
– niższa cena niż w wersji drukowanej
– brak kosztów przesyłki
– możliwość zapisania na dysku, CD lub wydruku
– duży wybór scenariuszy na godziny wychowawcze

Liczba stron: 35

PRZEJDŹ DO SKLEPU

E-book „Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym” zawiera wiele praktycznych porad dla nauczycieli a nawet zadań/ćwiczeń do wykonania, aby poradzić sobie z syndromem zmęczenia/wypalenia w zawodzie nauczyciela.

Administrator

Dodaj komentarz

Wprowadź komentarz
Please enter your name.
Please enter your email address.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.