Agresja w szkole. Poradnik dla nauczyciela

Agresja w szkole. Poradnik dla nauczyciela

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą e-booka dla nauczyciela z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy: „Agresja w szkole. Poradnik dla nauczyciela”. 


Proponowany temat jest zaproszeniem do osobistej refleksji i podsumowania swoich dotychczasowych doświadczeń, nauczyciela postawionego w sytuacji poradzenia sobie wobec przejawów agresji w klasie, na korytarzu, na boisku. Przedstawiony cykl zagadnień jest próbą poszukiwania rozwiązań wobec rzeczywistości agresji i przemocy w szkole. Nie zawiera on złotych środków i magicznych odpowiedzi na pytania, ale jest propozycją praktycznego przyjrzenia się danym sytuacjom i zjawiskom, które być może zachęcą do dalszych, własnych już poszukiwań. Ponadto, jest krótkim, teoretycznym przypomnieniem najważniejszych zagadnień związanych z agresją i przemocą.
Potraktuj tę książkę jako jedną z wielu dróg ku doskonaleniu Twojego indywidualnego i niepowtarzalnego stylu pracy.

Cena e-booka (PDF):
22.50 zł brutto

E-book to elektroniczna książka dostępna w postaci odpowiednio przygotowanych plików gotowych do pobrania, zapisania na komputerze lub wydrukowania. Nasz e-book jest wydany w postaci plików komputerowych w formacie PDF i można go otworzyć w darmowym programie Acrobat Reader. Program można ściągnąć tutaj.


Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ebooków?
– niższa cena niż w wersji drukowanej
– brak kosztów przesyłki
– możliwość zapisania na dysku, CD lub wydruku
– duży wybór materiałów możliwych do wykorzystania w czasie godzin wychowawczych

Liczba stron: 37

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Administrator

Masz pytanie? Napisz do nas na wychowanie@wychowanie.pl

Dodaj komentarz

Wprowadź komentarz
Please enter your name.
Please enter your email address.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.