Wydarzenia

Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy FYH! w Pardon, To Tu

13 grudnia, w historyczną datę, współorganizowaliśmy z Sing Your Life Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy w Pardon, To Tu. Wytwórni pojawiło się bez liku, ludzi także przyszło sporo, nikt nie narzekał i było bardzo miło, a także muzycznie-rodzinnie. Czyli tak, jak powinno być. Agnieszka Strzemieczna przygotowała minifotorelację z kiermaszu. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy FYH w Pardon, To Tu

Nasze wydawnictwo organizuje corocznie w warszawskiej klubokawiarni Pardon, To Tu Bożonarodzeniowy Kiermasz Płytowy, promując – na łamach serwisu FYH! – muzykę niezależną i niszową. 

Projekt engAGE

Dwuletni projekt engAGE, w którym nasze wydawnictwo pełniło rolę partnera. Oprócz nas udział w projekcie brały placówki z Irlandii, Turcji, Rumunii, Norwegii i Niemiec. 

Projekt „Budowanie świadomości zdrowotnej wśród rodziców”

Budowanie świadomości zdrowotnej wśród rodziców to projekt, w którym Taurus Edukacja i Kultura/Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja pełniło funkcję koordynatora. Projekt angażował cztery instytucje: naszą, Per Esempio z Włoch, Santa Casa da Misericórdia de Santarém oraz tureckie Tonya Halk Eğitim Merkezi.

Warsztaty „Żyj zdrowo”

Fotorelacja z warsztatów dotyczących wiedzy i świadomości zdrowego odżywiania wśród rodziców uczniów klas szkoły podstawowej.