Norlandia stawia na e-learning dla Dzieci!
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Dzieci, skandynawska sieć niepublicznych przedszkoli, Norlandia rozpoczyna intensywne zajęcia na platformie e-learningowej. To doskonała forma nauki połączonej z zabawą,która świetnie sprawdza się w przypadku, gdy przedszkole z powodu wyższej konieczności pozostaje zamknięte.

 

Od kilku tygodni niebezpieczny wirus SARS -Cov-2 rozprzestrzenia się na całym świecie, w tym w Polsce. Zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji wszystkie żłobki, przedszkola, szkoły oraz uczelnie pozostają zamknięte. Ta zupełnie precedensowa sytuacja zmotywowała dyrektorów, wychowawców i nauczycieli do wprowadzenia nieco innych form prowadzenia zajęć. Nauka przeniosła się do Internetu.Przedszkola Norlandii przygotowały dla swoich Dzieci niezwykle ciekawą ofertę e-learningową. Każdego dnia po uprzednim zalogowaniu się na Dzieci czekają nowe zadania w formie zagadek, quizów, kolorowych historyjek czy układanek. Dzieci mogą je wykonywać w zaciszu swojego domu, w dogodnym momencie. Dzięki temu nie tylko w przyjemny, ale przede wszystkim w bezpieczny sposób poszerzają swoją wiedzę, a przerwa od zajęć w Przedszkolu nie jawi się jako czas nudy i izolacji.

 


E-learning nie jest dla Dzieci i Rodziców Norlandii niczym nowym. Sieć z powodzeniem realizuje unikalny program cyfrowej nauki języka angielskiego Moomin Language School, w której Dzieci uczą się poprzez zabawę z pomocą aplikacji interaktywnej oraz uczestnictwa w zajęciach grupowych. Dzieci w wieku od 3 lat codziennie uczą się języka angielskiego nie tylko z lektorem, ale również na tabletach! Więcej na www.norlandiaprzedszkola.pl
Na platformie e-learningowej każdego dnia pojawiają się bardzo interesujące propozycje zajęć dla wychowawców, terapeutów i lektorów. Mogą oni czerpać pomysły z szerokiego wachlarza przykładów ćwiczeń i zadań ogólnorozwojowych, językowych czy logopedycznych.

Przedszkola Norlandia są częścią Grupy NHC (Norlandia Health &Care Group). Firma weszła na polski rynek w czerwcu 2017 roku. NHC Group jest międzynarodową, prywatną firmą z siedzibą w Oslo w Norwegii. Jej początki sięgają 1990 roku, kiedy to została założona przez braci Kristiana i Rogera Adolfsenów, którzy do dziś są właścicielami 100% udziałów w firmie. W skład Grupy wchodzą przedszkola Norlandia, instytucje Norlandia Care (domy opieki, hotele dla pacjentów, kliniki medyczne i usługi opieki domowej) oraz firmy Hero (oferująca usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i integracyjnych oraz prowadząca ośrodki przyjmowania uchodźców) i Aberia (świadcząca usługi w zakresie ochrony dzieci i opieki zastępczej dla osób niepełnosprawnych). Roczny obrót Grupy w 2017 roku wynosił 550 milionów euro. Grupa NHC ma ponad 400 jednostek operacyjnych i zatrudnia 8000 pracowników w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Holandii, Niemczech i Polsce. „Bycie innowatorem dobrobytu jakości życia” jest naszą strategiczną dewizą działalności NHC Group.

Materiały partnera
Administrator

Masz pytanie? Napisz do nas na wychowanie@wychowanie.pl

Dodaj komentarz

Wprowadź komentarz
Please enter your name.
Please enter your email address.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.