Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą e-booka dla nauczyciela z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy: „Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym”.

Drogi czytelniku!

Skoro zajrzałeś na naszą stronę i czytasz ten tekst, to zrobiłeś/zrobiłaś to zapewne nie bez powodu… Prawdopodobnie często ogarnia Cię zmęczenie, praca nie daje wiele satysfakcji i tak najchętniej, przestałbyś/przestałabyś już pracować. Rozsądek jednak podpowiada, że jest to niemożliwe z wielu powodów i najprawdopodobniej jeszcze wiele lat pracy przed Tobą.

Można codziennie chodzić do pracy z czarnymi myślami, męczyć się 8 godzin i marzyć o zbliżającej się sobocie czy nadchodzących wakacjach.
Ale można też spróbować „powalczyć” o siebie i o to, by czekające Cię jeszcze lata pracy dawały choć odrobinę satysfakcji.
Mamy nadzieję, że po lekturze tego ebooka i wykonaniu kilku zadań jakie proponujemy, przyjdzie czas na trochę przemyśleń i refleksji i to zachęci Cię i zmotywuje do zmiany nastawienia do własnej pracy.

„Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym” to kolejny e-book z naszej serii Wirtualna Biblioteczka Wychowawcy. E-book „Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym” to wiele praktycznych wskazówek dla nauczycieli, którzy czują się zmęczeni i bliscy „wypalenia zawodowego”

Cena e-booka (PDF): 22.50 zł

E-book to elektroniczna książka dostępna w postaci odpowiednio przygotowanych plików gotowych do pobrania, zapisania na komputerze lub wydrukowania.

Nasz e-book jest wydany w postaci plików komputerowych w formacie PDF i można go otworzyć w darmowym programie Acrobat Reader. Program można ściągnąć tutaj.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty e-booka?
– niższa cena niż w wersji drukowanej
– brak kosztów przesyłki
– możliwość zapisania na dysku, CD lub wydruku
– duży wybór scenariuszy na godziny wychowawcze

Liczba stron: 35

PRZEJDŹ DO SKLEPU

E-book „Jak sobie radzić z wypaleniem zawodowym” zawiera wiele praktycznych porad dla nauczycieli a nawet zadań/ćwiczeń do wykonania, aby poradzić sobie z syndromem zmęczenia/wypalenia w zawodzie nauczyciela.

Udostępnij: Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Administrator

Dodaj komentarz

Wprowadź komentarz
Please enter your name.
Please enter your email address.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Kod zabezpieczający *