Ankieta online dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie

Ankieta online dla nauczycieli wychowania do życia w rodzinie

Zapraszamy wszystkich nauczycieli do wychowania do życia w rodzinie do wypełnienia ankiety online. Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja realizuje projekt „unexcited – talking about sexuality” w ramach programu Erasmus +, dotyczący sytuacji edukacji seksualnej (także w ramach wychowania do życia w rodzinie) w krajach organizacji uczestniczących w projekcie tj. Polsce, Austrii, Włoszech, Portugalii i Niemczech.

 

Zapraszamy do udziału w naszym projekcie poprzez wypełnienie poniższej ankiety online, która pomoże nam w opracowaniu raportu o sytuacji edukacji seksualnej w Polsce. Pozwoli nam to stworzyć odpowiednie narzędzia do pomocy nauczycielom wychowania do życia w rodzinie w realizacji tego przedmiotu. Jeżeli będa Państwo zainteresowani postępami naszego projektu oraz jego rezultatami, bardzo prosimy o podanie adresu e-mail. Umożliwi to nam przesłanie Państwu w formie elektronicznej opracowanych w projekcie materiałów pomocnych do prowadzenia zajęć z młodzieżą.

Podanie adresu e-mail świadczy o wyrażeniu zgody niezbędnej do przekazania Państwu przez Stowarzyszenie Nowa Kultura i Edukacja materiałów pomocniczych do prowadzenia zajęć wychowania do życia w rodzinie lub innych zajęć edukacyjnych z młodzieżą i nie będzie wykorzystane w celach marketingowych przez inne instytucje.

ANKIETA

 

Udostępnij: Share on Facebook
Facebook
0Tweet about this on Twitter
Twitter
Administrator

Dodaj komentarz

Wprowadź komentarz
Please enter your name.
Please enter your email address.
Proszę wprowadzić prawidłowy adres email.

Kod zabezpieczający *